Fudbal: Premijer liga BiH 2017/18

Ovdje možete pratiti rezultate Premijer lige BiH 2017/18. Također možete vidjet i raspored utakmica i vrijeme odigravanja utakmica

Premijer liga BiH 2017/18

1. kolo  
22.07. 17:00 Radnik Bijeljina - Krupa
22.07.  17:30 Mladost DK - NK Vitez
22.07.  20:00 Sarajevo - Zrinjski
23.07.  18:30 Široki Brijeg - Sloboda
23.07.  20:00 Borac Banja Luka - Čelik Zenica
24.07.  20:30 Željezničar - GOŠK Gabela
2. kolo      
29.07.  16:00 Čelik Zenica - Sarajevo
29.07.  16:00 GOŠK Gabela - Borac Banja Luka
29.07.  16:00 Mladost DK - Željezničar
29.07.  16:00 NK Vitez - Krupa
29.07.  16:00 Sloboda - Radnik Bijeljina
29.07.  16:00 Zrinjski - Široki Brijeg
3. kolo      
05.08.  16:00 Borac Banja Luka - Mladost DK
05.08.  16:00 Krupa - Sloboda
05.08.  16:00 Radnik Bijeljina - Zrinjski
05.08.  16:00 Sarajevo - GOŠK Gabela
05.08.  16:00 Široki Brijeg - Čelik Zenica
05.08.  16:00 Željezničar - NK Vitez
4. kolo      
12.08.  16:00 Čelik Zenica - Radnik Bijeljina
12.08.  16:00 GOŠK Gabela - Široki Brijeg
12.08.  16:00 Mladost DK - Sarajevo
12.08.  16:00 NK Vitez - Sloboda
12.08.  16:00 Zrinjski - Krupa
12.08.  16:00 Željezničar - Borac Banja Luka
5. kolo      
19.08.  16:00 Borac Banja Luka - NK Vitez
19.08.  16:00 Krupa - Čelik Zenica
19.08.  16:00 Radnik Bijeljina - GOŠK Gabela
19.08.  16:00 Sarajevo - Željezničar
19.08.  16:00 Sloboda - Zrinjski
19.08.  16:00 Široki Brijeg - Mladost DK
6. kolo      
26.08.  16:00 Borac Banja Luka - Sarajevo
26.08.  16:00 Čelik Zenica - Sloboda
26.08.  16:00 GOŠK Gabela - Krupa
26.08.  16:00 Mladost DK - Radnik Bijeljina
26.08.  16:00 NK Vitez - Zrinjski
26.08.  16:00 Željezničar - Široki Brijeg
7. kolo      
09.09.  16:00 Krupa - Mladost DK
09.09.  16:00 Radnik Bijeljina - Željezničar
09.09.  16:00 Sarajevo - NK Vitez
09.09.  16:00 Sloboda - GOŠK Gabela
09.09.  16:00 Široki Brijeg - Borac Banja Luka
09.09.  16:00 Zrinjski - Čelik Zenica
8. kolo      
16.09.  16:00 Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina
16.09.  16:00 GOŠK Gabela - Zrinjski
16.09.  16:00 Mladost DK - Sloboda
16.09.  16:00 NK Vitez - Čelik Zenica
16.09.  16:00 Sarajevo - Široki Brijeg
16.09.  16:00 Željezničar - Krupa
9. kolo      
23.09.  16:00 Čelik Zenica - GOŠK Gabela
23.09.  16:00 Krupa - Borac Banja Luka
23.09.  16:00 Radnik Bijeljina - Sarajevo
23.09.  16:00 Sloboda - Željezničar
23.09.  16:00 Široki Brijeg - NK Vitez
23.09.  16:00 Zrinjski - Mladost DK
10. kolo      
30.09.  16:00 Borac Banja Luka - Sloboda
30.09.  16:00 Mladost DK - Čelik Zenica
30.09.  16:00 NK Vitez - GOŠK Gabela
30.09.  16:00 Sarajevo - Krupa
30.09.  16:00 Široki Brijeg - Radnik Bijeljina
30.09.  16:00 Željezničar - Zrinjski
11. kolo      
14.10.  16:00 Čelik Zenica - Željezničar
14.10.  16:00 GOŠK Gabela - Mladost DK
14.10.  16:00 Krupa - Široki Brijeg
14.10.  16:00 Radnik Bijeljina - NK Vitez
14.10.  16:00 Sloboda - Sarajevo
14.10.  16:00 Zrinjski - Borac Banja Luka
12. kolo      
21.10.  16:00 Čelik Zenica - Borac Banja Luka
21.10.  16:00 GOŠK Gabela - Željezničar
21.10.  16:00 Krupa - Radnik Bijeljina
21.10.  16:00 NK Vitez - Mladost DK
21.10.  16:00 Sloboda - Široki Brijeg
21.10.  16:00 Zrinjski - Sarajevo

 

Thema: